کد خبر : 198758
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 خرداد 1401 - 15:56

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 درام «دختران گمشده» نویسنده/کارگردان/تهیه کننده/ستاره لیویا دی پائولیس با کارگردانی نامنسجم، از لحاظ موضوعی درهم و با بازی ضعیف باید در صفحه باقی می ماند. این فیلم بر اساس رمانی از لوری فاکس، چهار نسل از زنان عزیز را در پس از ماجراجویی‌هایشان با پیتر پن دنبال می‌کند.

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 درام «دختران گمشده» نویسنده/کارگردان/تهیه کننده/ستاره لیویا دی پائولیس با کارگردانی نامنسجم، از لحاظ موضوعی درهم و با بازی ضعیف باید در صفحه باقی می ماند. این فیلم بر اساس رمانی از لوری فاکس، چهار نسل از زنان عزیز را در پس از ماجراجویی‌هایشان با پیتر پن دنبال می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 کارت‌های عنوانی که به‌طور متناقض به کار می‌روند، کار را آغاز می‌کنند، از لندن ۱۹۸۸، جایی که وندی مارگارت دارلینگ براورمن (املیا مینتو) شش ساله توسط مادربزرگ بداخلاقش، وندی دارلینگ اصلی (ونسا ردگریو، به نحوی) به وی می‌گویند که پیتر پن خواهد آمد. اگر چه ردگریو تمام تلاش خود را می کند تا به این جمله حیرت و شگفتی بیافزاید، اما بیشتر شبیه یک هشدار وحشتناک است. برش به منهتن ۱۹۹۵، جایی که وندی ۱۳ ساله (امیلی کری) دیگر توسط پدر به همان اندازه ترسناکش (جولیان اووندن) در خانه آموزش نمی بیند و سرانجام پیتر پن (لوئیس پارتریج) او را ملاقات می کند، و همچنین با کاپیتان هوک مواجه می شود. (ایان گلن).

وندی بزرگ می‌شود و لحظات مهم زندگی‌اش گاهی از طریق مونتاژ نشان داده می‌شود، گاهی اوقات از طریق صحنه‌های طولانی‌تر، بدون هیچ کارت عنوانی که نشان می‌دهد در هیچ یک از این لحظات چند ساله است. هنگامی که خود دی پائولیس نقش را بر عهده می گیرد، این سردرگمی ایجاد می کند. آیا وقتی بعد از فارغ التحصیلی با همسر آینده اش آدام (پارکر سایرز) ملاقات می کند (آنها هرگز نمی گویند از چه چیزی فارغ التحصیل می شود) هنوز یک نوجوان است؟ سخت است برای گفتن. زمان می گذرد و رابطه وحشتناک آنها ادامه پیدا می کند تا اینکه در نهایت کارت عنوان سوم ظاهر می شود. سال ۲۰۱۳ است و بری دختر وندی و آدام (الا-ری اسمیت) اکنون ۱۳ ساله است و در شرف داشتن ماجراجویی سرنوشت‌ساز با پان است.

از سردرگمی روایی که بگذریم، معلوم نیست دی پائولیس با این مطالب چه می گوید. آیا همه زنان عزیز با عوارض بیماری روانی ارثی دست و پنجه نرم می کنند؟ به طور ضمنی گفته می شود که جین (جولی ریچاردسون) مادر وندی قبل از شش سالگی فرار کرده است و مادربزرگش به موسسات روانی رفته و رفته است. وندی خودش چشم اندازهایی دارد که می تواند توهمات اسکیزوفرنی باشد. حتی بری هم لحظه ای دارد که می توان آن را گسست از واقعیت خواند.

زیرنویس فیلم The Lost Girls 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Lost Girls 2022 همچنین این همه گفت و گوی عجیب و غریب درباره پیری وجود دارد. پیتر به همه دخترها قول می دهد که هرگز پیر نخواهند شد. وندی زمانی که شوهرش به او می‌گوید پیرتر از آن است که نمی‌تواند این رفتار را داشته باشد، دچار اختلال می‌شود. او پاسخ می دهد: “ممنون که به من یادآوری کردی من برای هر چیزی خیلی پیر شده ام!” وقتی نسخه جوان‌تر وندی دارلینگ (سیوبهان هیولت) فاش می‌کند که برای پیتر مادر است، گریه می‌کند و به او می‌گوید پیر شده است (بازیگر نقش او ۳۹ سال دارد!). این اعتراف طوری پخش می شود که او نشان می دهد سرطان دارد و در شرف مرگ است.

اما، صبر کنید چیزهای بیشتری وجود دارد. به نظر می رسد که پیتر در حال اصلاح دختران به عنوان مادر جانشین خود است. به جز جین که رابطه ی خشن ترش با پیتر فقط از طریق فلاش های گاه و بیگاه بیان می شود. این آراستگی واقعاً به هیچ وجه مورد بررسی قرار نمی گیرد، اما فیلم از هوسبازی کاپیتان هوک دوری نمی کند. او مستقیماً به عزیزان تجاوز می کند و آنها را با خشونت مجبور می کند تا او را ببوسند. در یک نقطه او به طرز اغواگرانه ای یک هلو می خورد در حالی که به وندی می گوید که هلو است. بار دیگر به او گوشزد می کند و می گوید “همه دخترها مرا می شناسند” در حالی که می گوید نوبت بری است. همه اینها با بلوغ بسیار روبرو می شود. اگر Neverland نشان دهنده آزادی دوران کودکی برای دختران باشد، پس هر چیزی که با نوجوانی و فراتر از آن همراه است بد است، شاید حتی شر.

و هرگز نورلند چطور؟ بازدیدهای اندک از فیلم کم است. هنگامی که وندی جوان برای اولین بار به آنجا می رود، با کمک یک پرواز فوق العاده ارزان CGI، او و پیتر به مزرعه ای پر از گل های بنفش می رسند که مستقیماً از اولین فیلم “گرگ و میش” نوشته شده است. او از میان جنگلی پر از سرخس های نیمه مرده می دود که قرار است احساس کنیم جادویی هستند، اما غم انگیز به نظر می رسد. اگر بگوییم سرخس‌های مرده راهی برای نشان دادن اینکه دوران کودکی کامل نیست، به کارگردان اعتبار زیادی می‌دهد.

بازیگران زن جوان‌تر که نقش وندی را بازی می‌کنند کار خوبی انجام می‌دهند و او را به‌عنوان یک دختر جوان کنجکاو نشان می‌دهند و یک نوجوان عصبانی دلتنگ مادرش می‌شود، اما وقتی فیلم به De Paolis در نقش وندی بالغ می‌پردازد، تنها چیزی که فیلم را تا حدودی کنار هم نگه می‌دارد، کاملاً از بین می‌رود. او سفت است و با هیچ یک از همبازی هایش شیمی ندارد، و ظاهر ناگهانی لهجه ایتالیایی ناراحت کننده است. رابطه بین وندی و همسرش آدام به خوبی تعریف نشده است. از آنجایی که آنها به عنوان یک زن و شوهر هیچ ترکیب شیمیایی با هم ندارند، منطقی نیست که چرا او با او همیشه با او بی ادبی می کند، با وجود اینکه آنها یک فرزند دارند.

زیرنویس The Lost Girls 2022 - بلو سابتایتل

الا رائه اسمیت تمام تلاشش را می‌کند تا عصبانیت مادر و دختری که بری نسبت به مادرش احساس می‌کند را بالا ببرد، اما دی پائولیس در طول دعوای میز شام او را با سخت‌ترین خط (در فیلمی پر از دیالوگ‌های تقریباً بی‌وقفه پر از دیالوگ‌هایی که ارزشش را دارد) بالا می‌برد. . در حال خروج، او فریاد می زند “sayonara mama” و من قسم می خورم که در این لحظه روح من از بدنم خارج شد.

هر دو ونسا ردگریو در نقش وندی اصلی و ایین گلن در نقش هوک حداقل انتخاب عاقلانه ای را برای کمپ کردن آن انجام دادند، در حالی که سایر بازیگران سعی می کنند آن را مستقیماً با نتایج فاجعه بار بازی کنند. گلن مخصوصاً باید جایزه ای دریافت کند که هر بار که یک مونولوگ دلچسب دیگر را مستقیماً به دوربین ارائه می دهد، قلاب ارزان قیمتی را که طراح لباس به دستش وصل کرده است، در کادر نگه می دارد. متأسفانه، چند اجرای کوچک برای ساختن فیلم دی پائولیس کافی نیست.

«دختران گمشده» فقط برای کسانی مناسب است که تا آنجایی که می‌توانند فیلم‌های «پیتر پن» با مالکیت عمومی را بخواهند. هر کس دیگری بهتر است هر ایده دیگری از این داستان را دوباره بررسی کند تا بتواند راه حل خود را پیدا کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

زيرنويس فارسي و انگليسي

بهترین قیمت، خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح